Βάση τοίχου τηλεόρασης με βραχίονα ATC-3780,πλήρους κίνησης για τηλεοράσεις μεγέθους από 37" έως 80" και βάρους έως 40kg. Με δυνατότητα κλίσης +5°~-15° και περιστροφής +/- 60° και VESA 75x75 έως 600x400, για να προσαρμόσετε την τηλεόρασή σας στο επιθυμητό επίπεδο.
| Product Category: | Full-motion TV Wall Mount |
| Rank: | Economy |
| Material: | Steel |
| Metal Sheet Thickness: | Wall Plate THK=2mm cold-rolled sheet,VESA Panel THK=1.8mm cold-rolled sheet,Bracket Arm THK=1.5mm cold-rolled sheet (Wall Plate THK=0.079" cold-rolled sheet,VESA Panel THK=0.071" cold-rolled sheet,Bracket Arm THK=0.059" cold-rolled sheet) |
| Pipe Size: | 30x20x1.5mm Square Steel Tube (1.2"x0.79"x0.059" Square Steel Tube) |
| Surface Finish: | Powder Coating |
| Color: | Fine Texture Black |
| Dimensions: | 468x655x420mm (18.4"x25.8"x16.5") |
| Fit Screen Size: | 37"-80" |
| Fit Curved TV: | Yes |
| Mounting Hole Pattern : | VESA & Universal |
| VESA Compatible: | 75x75,100x100,100x150,100x200,150x100,150x150,200x100,200x200,300x200,300x300,400x200,400x300,400x400,600x400 |
| Max. VESA: | 600x400 |
| Weight Capacity: | 40kg (88lbs) |
| Strength Tested: | 2 Times Approved |