Η βάση τοίχου με βραχίονα ATC-142,πλήρους κίνησης για τηλεοράσεις μεγέθους από 13" έως 42" και βάρους έως 30kg. Με δυνατότητα κλίσης +5°~-12° και περιστροφής +/- 90° και VESA 50×50 75×75 100×100 100×200 200×200, για να προσαρμόσετε την τηλεόρασή σας στο επιθυμητό επίπεδο.
| Product Category: | Full-motion TV Wall Mount |
| Rank: | Economy |
| Material: | Steel,Plastic |
| Metal Sheet Thickness: | Wall Panel 2.5mm,connection 2mm (Wall Panel 0.098",connection 0.079") |
| Pipe Size: | 30x15x1.5mm (1.2"x0.59"x0.059") |
| Surface Finish: | Powder Coating |
| Color: | Matte Black |
| Dimensions: | 190x220x220mm (7.5"x8.7"x8.7") |
| Fit Screen Size: | 13"-42" |
| Mounting Hole Pattern : | VESA Only |
| VESA Compatible: | 75x75,100x100,200x100,200x200 |
| Max. VESA: | 200x200 |
| Weight Capacity: | 20kg (44lbs) |